Këngëtarja dhe moderatorja mjaft e dashur për publikun Luana Vjollca i ka kërkuar falje publikisht fansave të saj.

Përmes një postimi në Instastory Luana i ka kërkuar ndjesë të gjithë atyre që kanë dërguar video me këngën e saj më të re “Boll u bo tu vujt”, pasi momentalisht Vjollca ndodhet me motrat e saj për pushime jashtë vendit.

“Më falni që si kam postuar videot tuaja me këngën e re. Motrat ma morën mendjen këto ditë. Mezi po pres ti shoh e ti postoj të gjitha”, skroi Luana në story.