Luana Vjollca është një nga moderatoret dhe këngëtareve më të përfolura të momentit.

 Për më tepër Luana është një nga femrat më të bukura shqiptare, me linjat e saj trupore.

Moderatorja e famshme, e cila e ka provuar veten edhe si këngëtare, ka fansa të zjarrtë, të cilët e kanë suprizuar mjaft herë.

Por mesa duket në këtë rast ka qenë Luana, ajo e cila ka surprizuar një ndër fanset e saj më të zjarrta në ditëlindjen e saj.

Luana ka bërë diçka të veçantë duke e vizituar një fanse për festën e ditëlindjes së saj të 15-të, e cila ishte dhurata më e bukur që ajo mori në këtë përvjetor.

Luana udhëtoi ditën e djeshme për në Podujevë për të mbajtur premtimin që ia kishte dhënë prej kohësh fanses për 15-vjetorin e saj.

“Te dhashe fjalen qe do vija te te takoja per ditelindjen tende dhe jam shume me e lumtur se ti qe ja dola te vij pavarsisht kushteve te veshtira @diellzaluana
Faleminderiit per gjithe dashurine e pakushtezuar qe me dhuroni.
#LUANATOR pergjithmone FAMILJE 🙏🏻💜
Pas nje periudhe shume te lodhshme dhe nje dite te gjate me xhirime ndjenja qe mora sot ishte gjithe doza e motivimit qe me duhej.
Gezuar 15 vjetorin tend e bukura ime Diellza. Meso shume e puno fort per te realizuar endrrat e tua!”, shkruan Luana në Facebook.

LEXO EDHE:  Zbardhen mesazhet që fansi manjak i dërgonte Luana Vjollcës: Po deshe hajde...

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1615″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook