Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më seksi të showbizz-it shqiptar dhe tepër e komentuar për format e saj super të lakuara.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj postime dhe foto herë pas here.

Vetëm një ditë pasi njoftoi se kishte arritur 1 milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”, moderatorja më e ndjekur ka njoftuar për një tjetër sukses.

Nëpërmjet një ‘Instastory’, Luana Vjollca ka treguar se ka arritur se ka thyer rekord shikueshmërie, duke qenë e vetmja që ka arritur mbi 21 milionë shikime.

Shifra këto rekord që asnjë artist shqiptar nuk i ka arritur dhe kjo padyshim e bën Luanën vajzën më të komentuar, duke lënë në hije shumë personazhe të tjerë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook