Kur të gjithë pushonin gjatë verës nën rrezet e diellit në breg të detit ajo lëvizte nga njëri qytet në tjetrin duke bërë koncerte pafund. Por tanimë Luana Vjollca, një nga moderatoret më seksi të Ballkanit dhe një nga këngëtaret e afirmuara shqiptare ka filluar të “mendojë për veten” duke i rezervuar disa ditë pushimi.

Bukuroshja ka zgjedhur Xhamajkën për të pushuar nga ku ka postuar dhe disa copëza nga luksi që ajo po shijon. Në videon e fundit të postuar nga këngëtarja në rrjetet sociale duket dhoma e hotelit dhe ajo teksa kalon disa momente super relaksi. “DuaLajm.com” ka mësuar se bjondina ndodhet në një nga restortet më luksoze në Xhamajkë “Montego Bay”.

Luana Vjollca-Xhamajkë by gazetar-dualajm
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook