Luana Vjollca ka ardhur me një videoklip të ri për këngën e saj “Boll u bo t’u vujt”.

Këngëtarja përpiqet të na japë mesazhin se duhet të ndalojmë vuajtjet për një dashuri të humbur, por të luftojmë për ta kthyer atë mbrapsht.

Duket se edhe teksti është shkruar nga ajo vetë dhe mund të kemi të bëjmë me një histori personale.

Një moment interesant gjatë klipit është ai në minutën 2:13. Pikërisht në këtë pjesë ekrani është i zi, ndërsa në të shkruhet: “Në këtë pjesë nuk i pëlqente asnjë plan, kërkojmë falje”.

Këto 3 sekonda, Luana ka zgjedhur që të mos ketë asnjë plan të saj apo të kërcimtarëve.

Mesa duket duke qenë perfeksioniste ajo e ka mjaft të vështirë të zgjedhë ndonjëherë.