Sot Madonna feston 61 vjetorin dhe tregon për fansat në Instagram se sa në formë është dhe gati për turneun e saj Mademe X World Tour, që nis në 12 shtator në New York.

Me një video në rrjetin social, Mbretëresha e Pop-it ka zbuluar ushtrimet fizike që bën çdo ditë për tu ‘nxehur’ përpara provave, duke treguar edhe një herë elasticitetin e saj të pabesueshëm fizik.