Ballina Magazine FOTO/ ‘Çmend’ vajzat me këtë veshje, ja si duket Ledri Vula kur...

FOTO/ ‘Çmend’ vajzat me këtë veshje, ja si duket Ledri Vula kur shkon krushk në dasëm

Reperi Ledri Vula, është njëri ndër artistët më të pëlqyer në estradë, i angazhuar me shumë koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Krahas zërit të veçantë, reperi njihet për stilin që e bartë në çdo paraqitje publike, e shumë rrallë e shohim me kostum elegant.

Gjatë ditës së sotme, reperi ka qenë i pranishëm në një aheng familjar, ku u shfaq i veshur në kostum të zi, duke dëshmuar edhe një herë që është ndër artistët më të pashëm të skenës.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook