Ballina Galeri FOTO/ Femrat mbi të 30-at janë si vera, sa më të vjetra...

FOTO/ Femrat mbi të 30-at janë si vera, sa më të vjetra aq më të mira. Ja faktet

Femrat sa më të mëdha në moshë janë më të mira, njësoj si vera dhe kjo është diçka e provuar.

Ashtu siç shihet edhe ne galerinë e mëposhtme, do të kuptoni që është shumë e vërtetë.

Femrat mbi të 30-at marrin një hije të veçantë e të bukur, e cila vetëm kur arrijnë këtë moshë, fillon të shfaqet.

Kështu që asnjë femër nuk duhet të ndihet e vjetër për shkak të viteve që mbartin mbi supe, çdo moshë ka lezetin e vetë.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook