Ballina Galeri FOTO/ Femrat mbi të 30-at janë si vera, sa më të vjetra...

FOTO/ Femrat mbi të 30-at janë si vera, sa më të vjetra aq më të mira. Ja faktet

SHPËRNDAJE

Femrat sa më të mëdha në moshë janë më të mira, njësoj si vera dhe kjo është diçka e provuar.

Ashtu siç shihet edhe ne galerinë e mëposhtme, do të kuptoni që është shumë e vërtetë.

Femrat mbi të 30-at marrin një hije të veçantë e të bukur, e cila vetëm kur arrijnë këtë moshë, fillon të shfaqet.

Kështu që asnjë femër nuk duhet të ndihet e vjetër për shkak të viteve që mbartin mbi supe, çdo moshë ka lezetin e vetë.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakAhmetaj dhe Sejko: Nga janari 2018, dhënia e kredive vetëm në bazë të deklaratave tatimore
Artikulli tjetër7 persona të arrestuar në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit, ja për çfarë akuzohen