Ballina Kryesore FOTO/ Ilda Bejleri e papërmbajtshme, “ndez” rrjetet sociale me bikini

FOTO/ Ilda Bejleri e papërmbajtshme, “ndez” rrjetet sociale me bikini

Dhe pse shumë nga ne i kanë mbaruar pushimet për moderatoren seksi të sportit Ilda Bejleri vazhdojnë akoma.

Ajo është një nga më të komentuarat e showbizit shqiptar.

Moderatorja seksi po vazhdon akoma pushimet e saj në ishullin e bukur Grek, Mykonos.

Ditën e sotma ajo ka publikuar një foto me bikini ku ka treguar format e saja bombastike.

Nuk kanë munguar as komentet pozitive për format trupore të moderatores.