Ballina Galeri FOTO/ “Makina super të shtrenjta e avionë privatë”, kjo është jeta luksoze...

FOTO/ “Makina super të shtrenjta e avionë privatë”, kjo është jeta luksoze e fëmijëve të pasur në Ankara

Avionë privatë, zgjedhja e tre supermakinave dhe dhurata një Mercedes, kjo është jeta e fëmijëve të pasur të Ankarasë.

Të rinjtë e pasur nga kryeqyteti turk postojnë foto nga jeta e tyre nga makinat luksoze, udhëtimet ekzotike, veshjeve firmato dhe ushqimeve të shtrenjta në një llogari të re në Instagram.

“Kjo është ajo që bëjnë fëmijët e pasur”, shpjegohet në faqen e Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook