Ballina Galeri FOTO/ I mban të gjithë të mbërthyer pas ekranit, kjo është prezantuesja...

FOTO/ I mban të gjithë të mbërthyer pas ekranit, kjo është prezantuesja më seksi në botë

Yanet Garcia cilësohet si prezantuesja e motit më simpatike në botë.

Bukuroshja nga Meksika ka kapur shifrën e 6 milionë ndjekësve në Instagram dhe për të festuar këtë arritje, ka postuar në rrjetin social një foto shumë provokuese.

Yanet mbledh mijëra njerëz pranë ekraneve televizive gjatë kohës që ajo prezantuese e motin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook