Ballina Kryesore FOTO/ “Shet mend” si fashionist, por nuk do ta besoni ku i...

FOTO/ “Shet mend” si fashionist, por nuk do ta besoni ku i ble këpucët showman-i shqiptar

Shfaqet në publik gjithmonë i kuruar, i veshur me stile dhe me shije por jo gjithmonë ndodh kështu. Sëfundmi Oni Pustina ka shpërndarë në rrjetet e tij sociale një foto ku shfaqet duke blerë këpucë tek “gabi”.

I pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve, showman-i ka provuar këpucët e përdorura ulur në një stol.

Kohët e fundit Oni është angazhuar edhe me politikë, ku e deklaroi hapur se është bërë anëtar i LSI-së, partisë ku zyrtarët më të lartë të e kanë për ofendim t’ju përmendësh dhe jo më të imagjinosh t’i shohësh tek “gabi”.

Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakVideo/ Basha demaskon Ramën, i zbulon “Photoshop”-in
Artikulli tjetërE fundit/ Alarmohet sërish Manchester, alarm për bombë në aeroport