Ballina Galeri FOTO/ U bënë të famshëm nëpër meme, por ja si duken në...

FOTO/ U bënë të famshëm nëpër meme, por ja si duken në realitet këta persona

Me apo pa dëshirën e tyre, disa persona janë bërë papritur të njohur për të gjithë ne, me anë të fotove të tyre.

Ato janë bërë virale, si pasojë e qarkullimit në rrjete sociale dhe me siguri nuk iu kanë shpëtuar as juve, duke qenë se janë kthyer në meme.

Por ja si duken këta perosnazhe në jetën e tyre të vërtetë:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook