Ballina Galeri Luana Vjollca mban premtimin, i bën fanses së saj dhuratën më të...

Luana Vjollca mban premtimin, i bën fanses së saj dhuratën më të bukur për ditëlindje (Foto)

Luana Vjollca është një nga moderatoret dhe këngëtareve më të përfolura të momentit.

 Për më tepër Luana është një nga femrat më të bukura shqiptare, me linjat e saj trupore.

Moderatorja e famshme, e cila e ka provuar veten edhe si këngëtare, ka fansa të zjarrtë, të cilët e kanë suprizuar mjaft herë.

Por mesa duket në këtë rast ka qenë Luana, ajo e cila ka surprizuar një ndër fanset e saj më të zjarrta në ditëlindjen e saj.

Luana ka bërë diçka të veçantë duke e vizituar një fanse për festën e ditëlindjes së saj të 15-të, e cila ishte dhurata më e bukur që ajo mori në këtë përvjetor.

Luana udhëtoi ditën e djeshme për në Podujevë për të mbajtur premtimin që ia kishte dhënë prej kohësh fanses për 15-vjetorin e saj.

“Te dhashe fjalen qe do vija te te takoja per ditelindjen tende dhe jam shume me e lumtur se ti qe ja dola te vij pavarsisht kushteve te veshtira @diellzaluana
Faleminderiit per gjithe dashurine e pakushtezuar qe me dhuroni.
#LUANATOR pergjithmone FAMILJE 🙏🏻💜
Pas nje periudhe shume te lodhshme dhe nje dite te gjate me xhirime ndjenja qe mora sot ishte gjithe doza e motivimit qe me duhej.
Gezuar 15 vjetorin tend e bukura ime Diellza. Meso shume e puno fort per te realizuar endrrat e tua!”, shkruan Luana në Facebook.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook