Ballina Kryesore Oriola Marashi rikthehet më ‘hot’ se kurrë, me të brendshme të kuqe...

Oriola Marashi rikthehet më ‘hot’ se kurrë, me të brendshme të kuqe ‘çmend’ Instagramin

Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe portalet për shkak të fotove provokuese që modelja publikon në rrjete sociale.

Kohët e fundit Oriola nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Këtë e tregoi ditën e djeshme në mënyrë indirekte kur publikoi një foto të një prej projekteve të saj me Endrit Mërtirin ku u shfaq me një fustan nusërie dhe shkruajti: E di qe doni foto plazhi po për momentin.

Epo siç duket Oriola fotot e nxehta i paska ruajtur për ditën e sotme pasi ka publikuar 3 të tilla në instastory ku shfaqet me një t-shirt të bardhë dhe të brendshme të vogla të kuqe e me të vërtetë duket shumë seksi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook