Ballina Magazine “Sa me fat jemi”, kujt ia drejton Ermal Mamaqi këto fjalë? Nuk...

“Sa me fat jemi”, kujt ia drejton Ermal Mamaqi këto fjalë? Nuk është Ami! (Video)

Moderatori dhe komediani i njohur, Ermal Mamaqi, duket se feston sot 36-vjetorin e tij të lindjes.

Por data 21 Mars, nuk qenka ditë e veçantë vetëm për Ermalin, pasi nëpërmjet një video në të cilën na zbulon një rastësi tepër të bukur. Moderatori ka uruar sot edhe Vera Grabockën, e cila po ashtu feston ditëlindjen e saj.

Në videon e postuar Ermali shkruan: “Jo rastësisht njerëzit janë aty ku janë… Eh sa me fat jemi ne të 21 Marsit. Happy birthday Vera Grabocka.”

Sakaq në sfond dëgjohet kënga e ditëlindjes kushtuar dy personazheve të njohur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook