Ballina Kryesore Të pasmet e vajzës së ish-deputetes demokrate do ju bëjnë me “dhimbje”...

Të pasmet e vajzës së ish-deputetes demokrate do ju bëjnë me “dhimbje” koke

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë. 

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike. 

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook