Ballina Magazine VIDEO/ Si një shtojzovalle në mes malit, shihni si nusja shqiptare ngjitet...

VIDEO/ Si një shtojzovalle në mes malit, shihni si nusja shqiptare ngjitet në Everest

Një çift shqiptar, duket se ka dalë nga kornizat e tradicionales, por duke sjellë diçka tepër të veçantë në ditën e tyre të dasmës.

Kjo nuse ka vendosur të ngjitet në malin Everest, duke përcjellë magjinë dhe energjinë pozitive që të jep natyra.

Si një shtojzovalle, nusja shqiptare e veshur me vello, bëhet njësh me ngjyrat e bardhësisë së malit.

Se martesa nuk eshte aq e thjeshte… ka dhe malore per te ngjitur… hahahaa… 😂😂😂

Posted by Ilda Bylykbashi on 11.05.2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook