Në zonën e Unazës në Tiranë, një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë përpara disa mjete të tjera.

Nga të dhënat e para thuhet se një makinë tip “X5” ka përfunduar në trotuar, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njërës, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e aksidentit  dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.