Bleona Qerreti si gjithmonë nuk harron të surprizojë fansat e saj duke bërë publik një lajm për mamanë e saj.

Bukuroshja poston në rrjetin social “Instagram” prindërit e saj, ku shkruan dhe komentet e saj në foto të tyre.

Babai i këngëtares Bleona Qereti tashmë është qytetar amerikan, pasi ditën e djeshme ka marrë shtetësinë e këtij vendi.

Ajo ndihet tepër e ngazëllyer për këtë fakt dhe e ndan lajmin e madh me të gjithë ndjekësit. Përkrah dy fotove Bleona ka shkruar:

      
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook