Po luhet finalja e Kupës së Botës “Rusi 2018” mes Francës dhe Kroacisë në  “Luzhniki Stadium” të  Moskës.

Tashmë Ballkanasit i kanë dhënë shpresë vetes duke shënuar golin e dytë.

Ishte Mandzukic i cili ka shënuar një gol te papritur ku falë gabimit të Lloris ka cuar topin në rrjetë dhe 4-2.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook