Marina Fara padyshim që është nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe me fotot provokuese me bikini që shfaq linjat trupore ka bërë për vete shumë fansa dhe fanse mund të themi pasi e ndjekin më së shumti femra.

Por mos kujtoni se format e saj provokuese mund tu tundojnë vetëm prej plazhi pasi ka shumë më tepër mënyra efikase që ajo të marri vëmendjen tuaj. Edhe pse e veshur nga krevati i shtëpisë së saj ajo ka tërhequr fansat me një foto të nxehtë që karakterizohet si tipike verore. Marina ka postuar një foto e shtrirë në divan ndërsa i tregon kamerës gjoksin e saj të bëshëm.