Ish-banorja e Big Brother Albania 9, Xhemi Mhillaj ka qenë kohët e fundit në vëmendjen e mediave për ndarjen e saj me ish-banorin tjetër, Benardin.

Ajo është parë duke u shoqëruar me Marina Farën, një prej vajzave më seksi të showbizit shqiptar.

Mesa duket një shoqqri e ngushtë është krijuar mes dy bukurosheve shqiptare nga ku Marina i ka dedikuar një foto me një mbishkrim.

Marina Fara ka publikuar një foto nudo të ish-banores së BBA se është një person i veçantë pasi përveçse është e bukur fizikisht është e bukur edhe shpirtërisht.

“Kukulla ime është shumë e vështirë të jesh e bukur edhe jashtë edhe brenda dhe ti i ke të dyja. Dija vlerën vetes ti je tepër e çmuar”, shkruan Marina.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”486″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook