Moderatorja e “C’est la vie”, Marina Vjollca do të na suprizojë mbrëmjen e sotme me pamjen e saj.

Nuk ka puntatë që ajo nuk shkëlqen dhe këtë e ka treguar edhe një herë.

Marina ka postuar në rrjetin social “Instagram” disa foto ku ka zbuluar pamjen me të cilën do shfaqet në emision duke mahnitur të gjithë fansat e saj.

Komplimentet e fansave kanë qenë nga më të ndryshmet ku disa e kanë krahasuar me kukullën “Barbie”.

“Mos harroni të na ndiqni sonte në orën 20:05 në “C’est la vie”, shkruan Marina.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”551″ sortorder=”5367,5361,5362,5363,5364,5365,5366″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook