Mandi Fufi, djali i vëllait i ish-deputetit demokrat Mhill Fufi, ka kurëzuar dashurinë e tij në martesë ditën e sotme.

Ai ka rënë në sy me “eskortën” e makinave luksoze teksa po merrte nusen.

Siç duket edhe nga fotot e publikuara në rrjetet sociale, nusja është marrë me një mori mjetesh luksoze si Lamborghini, McLaren P1, Range Rover Sport, BMW M4, Audi RS6, Porsche Cayene të modeleve të fundit, Porsche Panamera dhe Benz S-Class i vitit 2018.

Mjetet luksoze kanë pushtuar rrugët e Mamurrasit dhe më pas ato të Tiranës.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1231″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook