Eva Longoria e harruar nga syri i paparacëve për disa kohë ka arritur ta tërheqë edhe njëherë vëmendjen e tyre pasi është shfaqur në plazh me disa bikini ngjyrë portokalli provokuese dhe një këmishë të bardhë të gjatë për të mbuluar format e saj por që mesaduket nuk ka arritur tja dalë.

Pas zërave që populluan median e gjerë se ajo ishte shtatzanë gjë që aktorja më pas e mohoi ajo është detyruar këtë verë të mbulojë hiret e saj poshtë një kostumi provokues banjoje. Eva Longoria shfaqet tek fotot me një nga miket e saj duke qeshur dhe duke marrë rreze por jo si më parë…këtë herë duke u ruajtur nga syri paparacëve.