Alina Yakupova, 6 vjecarja qe po mahnit rrjetin…

Ajo eshte shpallur “Vogëlushja më e bukur në botë”!

Portreti ëngjëllor i vajzës ka bërë për vete miliona njerëz ne mbarë botën, sepse Alina ka filluar që në moshën 4-vjeçare të modelojë për revistat më në zë, si Grazia, Instyle etj.

E vogla me floket e gjate ngjyre gruri dhe syte gri, ka nje bukuri ideale!