Ajo është super seksi dhe me fotot e saj di të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ish-miss Universe Albania, Trejsi Sejdiu është një nga vajzat më ‘hot’ të showbizit.

Ajo publikon shpesh herë foto provokuese në rrjetet sociale.Bukuroshja nga Elbasani, ka marrë gjithë vëmendjen me fotove e fundit të postuar në ‘Instagram’. Krahas fotove ajo shkruan: “Më trajto si lojë, të të tregoj si luhet”.