Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti jeton prej disa vitesh në Amerikë ku ka ndërtuar karrierën e saj atje.

Ndonëse ka arritur shumë dhe tanimë emri i saj njihet nga të gjithë, një fans e ka vënë në dyshim këtë.

Në një postim në Twitter ai shkruan: “Po du me pas vetbesimin e Bleona Qeretit qe menon qe ka me mrri dicka ne Amerike”.

Bleona nuk ja ka lënë mangët përgjigjen fansit duke iu përgjigjur: “Une dicka kam mbrri se kam 3 filma qe dalin kete vit dhe nje kenge qe aktualisht eshte numri 5 në ‘Billboard dance’, ti ca ke be me jeten tende? Apo tweets nga free Wifi?”.