Ajo është një nga modelet më të përfolura në mediat rozë.

Sa herë që ajo poston në rrjetet sociale, “tërbon” dynjanë. Kjo pasi ajo është tepër seksi dhe posedon forma bombastike fizike.

Po flasim për ish-të dashurën e këngëtarëve të njohur 50 Cent dhe Jason Derulo, Daphne Joy, ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj në Instagram.

31-vjeçarja është duke pushuar në Santorini dhe me këtë rast, ka treguar edhe format e saj bombastike.