Departamenti i psikologjisë në Universitetin e Meksikës ka kryer një studim të ri, ku zbuloi se meshkujt ishin 10 herë më të lumtur me femrat topolake sesa burrat që ishin në një marrëdhënie me femrat e dobëta.

Dhe, në këtë artikull, ne ju ofrojmë 10 arsye pse kjo është kështu.

1. Keni më shumë për të dashur

Më shumë kile për të adhuruar

2. Embëlsi kudo

Këto gra janë të ëmbla në pamje dhe gjithashtu adhurojnë ëmbëlsirat.

3. Dashamirët e ushqimit

Cilët njerëz nuk do ta duan një vajzë që i pëlqen ushqimi? Ushqimi me vajzën tuaj është thjesht kënaqësi.

4. Gatime më të mira

Natyrisht, nëse doni që një njeri të të dojë, gatuajini një ushqim të mirë.

5. Përqafime të adhurueshme

Ne të gjithë e dimë se përqafimi i personave topolak është padyshim një gëzim.

6. Argëtim, argëtim, argëtim

Femrat topolake janë më gazmore. Dhe, buzëqeshja baraz lumturi.

7. Format trupore

Femrat me forma trupore janë një përkufizim i atraktivitetit.

8. Ti e di se si t’i bësh të lumtur

Sa herë që keni nevojë ose dëshironi të blini diçka, ju e dini se çokollata do t’i bëjë ata jashtëzakonisht të lumtur.

9. Ato nuk e njohin dietën

Ato nuk do t’ju bezdisin me dieta, kështu që ju do të kënaqeni duke ngrënë me ta

LEXO EDHE:  “Më mbanin lidhur e më drogonin”, adoleshentja tregon torturat si skllave seksi, takimi me personin që e shpëtoi

10. Ska palestër

Femrat topolake nuk e detyrojnë të dashurin e tyre të shkojë në palestër. 

Siç mund ta shikoni, ju thjesht nuk mund të mos pëlqeni një femër topolake. Pra, nëse jeni i lidhur me një të tillë, ju e dini gëzimin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook