Ylli i futbollit Leo Mesi po kalon në fakt një periudhë të vështirë pasi është dëmtuar, por kjo gjë nuk e pengon të argëtohet me bashkëshorten e tij në një nigh club.

Çifti po shijonin së bashku muzikën e mirë, mirëpo në një moment Messi si me stil, ka kapur të pasmet e Antonella-s, e cila qëndronte pranë tij.

Ky moment në fakt nuk ju ka shpëtuar personave të tjerë të pranishëm të cilët e kanë filmuar menjëherë. Video është përhapur me shpejtësi në rrjet dhe njerëzit shkruajnë se Messi nuk bën gola vetëm në fushë.