Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk ka pranuar të flasë mbi çështjet “Habilaj” apo “Sota” në pyetjet që i bënë gazetarët.

Në luftën kundër krimit të organizuar do flitet së shpejti sipas Z.Meta.

Ku rasti kryesor mbetet ai i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe lidhjet e tij me emrat Habilaj apo Sota.

Më poshtë video e presidentit Ilir Meta

https://www.youtube.com/watch?v=83RDyrhQ1zg

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook