Modelja ka sjellë në jetë fëmijën e dytë me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel.

Miranda mirëpriti në jetë një djalë të pagëzuar me emrin Myles.

Modelja është nënë e tre djemve. Ajo ka dy fëmijë me bossin e Snapchat, Hart dhe Myles. Ndërsa një djalë 8-vjeçar të quajtur Flynn me Orlando Bloom.

“Jemi të kënaqur nga ardhja në jetë e Myles,”-tha çifti në një deklaratë.

36-vjeçarja dhe Evan janë martuar 2 vite më parë.