Foto në bardh e zi, xhaketë e zezë lëkure dhe dekolte marramendëse. 

Është mënyra që ka zgjedhur Vanda Nara për t’u uruar mirëmëngjesin fansave të saj në “Instagram”:

“Përshëndetje Milano”, ka shkruar përkrah imazhit bashkëshortjamenaxhere e Mauro Ikardit, sulmuesit të PSG-së.