Ju prezantojmë me koleksionin e ri Vans, të gjithë do të dashurohen pas tyre.

Paketa e re Van Satin Lux sjell llojshmëri të atleteve që preferohen nga të gjithë, Vans.

Kësaj radhe koleksioni Satin Lux ka për kryefjalë ngjyrën rozë dhe tonalitetet e saj.

Ja për çfarë e kemi fjalën.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”880″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook