Emily Ratajkowski dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear-McClard kanë dhuruar show për kalimtarët në New Jork, teksa shëtisnin në një ditë tepër të nxehtë.

Mes të porsamartuarve vazhdon romanca “përvëluese”, pasi modelja 27-vjeçare u pa teksa ndante puthje dhe përqafime me partnerin e saj 31 vjeçar.

Çifti thjesht nuk mund të mbante duart e tyre larg nga njëri-tjetri gjatë shëtitjes rreth qytetit.

Emily i hodhi krahët përreth qafës së Sebastianit, kështu që mund të vështronin thellë në sytë e njëri-tjetrit.

Por skena më bombastike që po bën xhiron e rrjeteve ishte ulja e Emily mbi një hidrant zjarri, që padyshim prodhoi komente, pasi të pasmet e bukuroshes u përfshinë të gjitha në tub.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1640″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook