Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar dhe tërheq vëmendje me daljet e saj publike, por dhe në rrjetet sociale me fotot e saj provokuese.

Po flasim për modelen e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e cila ka ndarë në Instagram disa nga fotot më të nxehta të vitit 2018.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme: