Ish modelja super seksi, 38 vjeçarja Katie Price, vazhdon të jetë në formë sikur kur ishte në vitet e 20-ta të saj.

Ajo në rrjetet sociale ka shpërndarë foto dhe video, ku duken shumë bukur format e saj akoma të freskëta dhe aspak të rrudhura nga mosha e saj tashmë. Por ajo ka postuar disa foto të rralla të saj kur në vitin 1996 ka dalë nudo në disa foto dhe ka treguar bukurinë e vërtetë natyrale që vlersohej asokohe fotot nudo janë bërë në Majorka.

21 vite më vonë, Katie Price ka bërë të paktën tetë operacione në gjoks.