Modelja Karina Irby ka treguar për fansat e saj transformimin që ka bërë në trup, si dhe diferencën nga pesha 54 kilogramë në 64.

Modelja që promovon linjat e bikinit ka fituar çmim nga fansat e saj pasi ka postuar se si ajo fitoi 10 kilogramë.

29-vjeçjara nga Australia, bashkangjitur në fotot e saja në “Instagram” ka thënë se nuk është ndjerë kurrë më mirë se kaq!

“I bëja shumë presion vetes që të përpiqesha të mbaja pamjen time të re, por jo vetëm që ishte e sëmurë, ajo thjesht nuk bënte për mua. 54 kilogramë në 64 kg dhe unë kurrë nuk jam ndjerë më mirë me veten time mendërisht dhe fizikisht. Ajo që unë jam duke u përpjekur të them është të mos jetë aq e vështirë për veten. Ju jeni trupi është i bukur dhe ju mban gjallë!”, shkruan modelja.