Ka një hyrje të re në renditjen e grave më seksi në planet.
Këtë herë portali Wap Mag ka futur në top 12 modelen, Tika Camaj.

Shqiptarja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve në shfaqjen e fundit të modës te “Victoria Secret”. Përveç modelingut të cilin e përfaqëson denjësisht me format e saj trupore perfekte, modelja ka pasion gjithashtu edhe sportin. Ajo ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione e Tawkwondo kur ka qenë më e vogël.
Si mendoni , a e meriton që të qendrojë gjatë në këtë listë?