Ky është momenti shokues kur një grua është goditur në fytyrë me kokë nga një i ri që po kërcente në një party. 

Në video shihet momenti kur një grua i afrohet atij, por ai aksidentalisht ai kthehet pas dhe ia “plas” me kokë fytyrës së gruas.

Goditja ka qenë aq e fortë saqë gruaja bie në tokë, dhe shihet duke mbajtur me dorë fytyrën e saj, ndërsa djali që po kërcente dhe të tjerët përreth shtangen.

Nuk dihet se ku ka ndodhur ngjarja, por duke gjykuar nga thekset që përdoren në klip, protagonistët e këtij momenti epik, duhet të jenë skocezë.

Videoja është shpërndarë fillimisht në “Facebook” dhe më pas u bë virale duke marrë mijëra klikime në pak orë.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme: