Pa dyshim që Morena Taraku është një nga këngëtarët më seksi të trevave shqiptare.

Fama e saj arriti kulmin me hitin veror të 2017 “Shlif”, ndërsa në rrjetet sociale ajo është shumë aktive, ku poston foto e video të nxehta.

Këtë herë ajo ka zgjedhur të publikoj një video në rrjetin e saj social “Instagram”, ku duket duke bërë dush.

Me një palë reçipeta dhe mbathje alla braziliane, Morena duket super seksi në videon e shpërndarë, dihet se bukuroshja nga Kosova nuk i kursen postimet provokuese dhe duhet thënë se këtë herë ka goditur me këto pamje.

 

When it’s raining outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook