Pas takimit me përfaqësues të biznesit ku ka sqaruar edhe njëherë problemin me TVSH, kryeministri Rama është përfshirë në një debat me komentuesit e shumtë që kanë vërshuar me komentet e tyre në faqen zyrtare të kreut të Qeverisë.

Nuk kanë munguar replikat mes Ramës dhe komentuesve, të cilët akuzojnë kryeministrin se po mashtron shqiptarët dhe nuk se nuk e njeh realitetin.

Por Rama nuk i ka lënë pa përgjigja disa prej komenteve të qytetarëve.

Ja disa prej komenteve:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook