Te Fundit

Moti

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e mërkurë...

E Mërkurë 26 Qershor 2019 moti do të jetë me kthjellime në zonën Perëndimore  dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të shiut në  zonat...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e martë...

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë karakterizohet nga mot i kthjellët dhe vranësira të lehta në zonat Jugperndimore, POR vranësira dhe shira në zonat Verilindore, situatë e...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e hënë...

Gjatë ditës së hënë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët, ku priten shira. Temperaurat do të pësojnë ulje. Temperatura më e lartë do...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë...

Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme të cila do të ifluencojë mot pjesërisht të pandrueshëm...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e premte...

Nxehen temperaturat, fundjava paraqitet nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë. Moti këtë të shtunë paraqitet me diell dhe vranësira të pakta...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, e enjte...

E Enjte dt 20 Qershor 2019 moti do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira të pakta deri mesatare ku nuk do të mungojnë reshje shiu...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme