Ballina Moti Ja surprizat nga moti, nesër nis një ndryshim i dukshëm

Ja surprizat nga moti, nesër nis një ndryshim i dukshëm

Moti na sjell ndryshime pozitive në ditët në vijim.

Nëse deri më tani jemi mësuar me një mot të ftohtë dhe me temperatura që u ulën ndjeshëm, gjërat duket se do të ndryshojnë këtë të diel.

Moti do të na surprizojë me temperatura disi më të larta dhe kohë më të pastër e të kthjellët.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookFOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakUlsi Manja “rrëfen”, ju tregoj çfarë ndodhi në seancën e 18 dhjetorit
Artikulli tjetërVIDEO/ Policia arreston vëllain e vrasësit në arrati, ja për çfarë bëhet fjalë (Emri)