Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, disa ditë më parë publikoi në Instagram një video intime nga dhoma e një hoteli, ku kaloi natën me një mashkull.

Kjo gjë u komentua negativisht dhe si rrjedhim Gent alajmëroi mbylljen e profilit të saj.

Pas bujës së madhe të videos, Genta rrëfeu në një intervistë se marrëdhënia e saj me të ëmën ishte në krizë.

“Më tha para ca ditësh ‘Na nxorre bojën’- tregoi ish banorja.

“Ja, vëllai jot ka ikur në Santorini dhe po punon, është në rregull. Ti pastaj na e nxorre bojën, je delja e zezë e familjes”- i ka thënë mamaja asaj.

Për të maPër të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook