Deputeti Nard Ndoka njihet për batutat e tij pikante dhe për aktualitetin politik ka zgjedhur një tjetër batutë.

Nard Ndoka duke iu referuar shprehjes që përdorte Partia Socialiste në fushatën elektorale ku sulmonte Lulzim Bashën, kur ndodhej në postin e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, se ka fjetur gjumë për 4 vjet, deputeti ia ka kthyer monedhën socialistëve.

“Luli që “flinte gjumë”, po i len të gjithë pa gjumë!✌”, shkruan Nard Ndoka.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook