Edi Rama na uron “mirmëngjes” në Facebook, ku tregon detaje të festës që do të zhvillohet në Tiranë për Natën e Bardhë.

 

“MIRËMËNGJES

dhe GËZUAR 73-VJETORIN E ÇLIRIMIT TË SHQIPËRISË 

me këtë ftesë për t’iu bashkuar festimeve plot ngjyra e risi që do të organizohen sot në kryeqytet”.

Në “Sheshin Skënderbej” të qytetit do të performojë këngëtarja angleze Emeli Sande. 

Teatrot, galeritë, operat hapin dyert falas për qytetarët më 29 nëntor, ku duket të jetë një natë e bukur për të gjithë qytetarët.

Gëzuar 29 Nëntorin!

MIRËMËNGJES😃dhe GËZUAR 73-VJETORIN E ÇLIRIMIT TË SHQIPËRISË 🇦🇱 me këtë ftesë për t'iu bashkuar festimeve plot ngjyra e risi që do të organizohen sot në kryeqytet ⭐️

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 28. November 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook