Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e ‘Top Channel’, kanë preferencat e tyre në ‘The Voice’.

Kështu vajza e vogël e familjes Hoxha ka të preferuar Denisin, djaloshin që ka ardhur nga Italia për të përjetuar eksperiencën e jashtëzakonshme në ‘The Voice Kids’.

E vogla e motrave Hoxha, Redia i ka dhënë jo një por 7 vota Denisit, konkurentit në skuadrën e Miriam Canit.

Në një foto të postuar nga Redia Hoxha, në të cilën ka bërë ‘tag’ dhe Ledionin, ajo e ‘kërcënuar’ që nëse nuk fiton Denisi, duhet t’i kthehen lekët mbrapsht.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook